top of page
halı kapalı kurutma odamız
SAMSUN HALI YIKAMA LEKE KONTUROLÜ
TERTEMİZ YIKANMIŞ HALI

SAMSUN HALI YIKAMA

Samsun halı yıkama esila temizlik siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir her halının iplik yapısına göre yıkama işlemi gercekleştiriyoruz lekesi çıkmayan halılardan ücret almıyoruz işte bukadar iddalıyız.samsun halı yıkama esila temizlik

HALI YIKAMA SAMSUN

Samsun halı yıkama esila temizlik tarafından kurulmuş karadeniz çaplı çalışan halı koltuk yıkama firmasıdır.bizim farkımız nedir 7/24 çalışan sizlerin çalışma saatlerine ayak uyduran lekeleri çıkmayan halılardan ücret almayan tek firmadır.

HALI NASIL YIKANIR ?

Değerli müşterilerimiz halılarınız nasıl yıkanır.

Halılarınız firmamıza geldiğinde ilk önce leke kontrolü yapılır daha sonra aşağıda vidyoda gösterdiğimiz şekilde yıkanır.

HALI NASIL KURUTULUR ?

Halı nasıl kurutulur sorusuna gelince yıkanan halılar halı sıkma makinasında suyu % 95 oranında sıkıldıktan sonra önce bir iki saat temiz havada havalandırılır daha sonra toz almayan kurutma odasında 38 derece sıcaklıkta 12 saatte kurutulur ve tekrardan leke kontrolü yapılarak dağıtılmak üzere poşetlenir.

samsunda bir ilk sıcak suyla halı yıkanırmı diyenler bu vidyoyu izleyebilir. her deterjanda zaten yazar bütün tekstil ürünleri en az 30 derece sıcak suyla yıkanır diye yazmaktadır. yani halı sıcak suyla yıkanırsa daha temiz daha hijyenik olacaktır.

EN ÇOK SORULAN SORU ?

HALI NASIL ÖLÇÜLÜR 

Halılarınız paketleme masasında leke kontrolü yapıldık'tan sonra lazer metre ile mili miline ölcülür bizden gitmek şartıyla 20 veya 30 santim eksik yazılır

Kalitenin adresi samsun halı yıkama

ESİLA TEMİZLİK olarak KURULDUĞU YIL 2016 yılından beri konutlar ve ticari meskenler için gururla ev hizmetleri sunuyoruz. Sürecin her adımını planlamak için sizlerle çalışıyoruz ve memnun kaldığınızdan emin olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz ve geniş profesyonel hizmet yelpazemizle meskeninizdeki sıkıntıları halledeceğimizden emin olabilirsiniz.En ufak işlerden en büyük görevlere kadar her şeyde meskeniniz etkili, güvenilir ve birinci sınıf bir hizmeti hak ediyor. ESİLA TEMİZLİK olarak tam da bu nedenle, güvenebileceğiniz, kaliteli profesyonel hizmetler sunmak için kurulduk.

bottom of page